Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com O nás | Hrochostroj a.s.

Profil firmy

BEZPEČNOST, KVALITA, RYCHLOST

Více o Hroschostroj

2015

rok založení

230

roční obrat v mil. Kč

120+

zaměstnanců

Kdo jsme

Odborníci na těžkou kolejovou techniku

Jsme mladá společnost zabývající se provozováním těžké kolejové mechanizace určené pro údržbu a rekonstrukci železničního svršku.

Společnost Hrochostroj jsme, pod křídly holdingu enteria, založili v roce 2015. Cílem, který se nám dlouhodobě daří naplňovat, je zaujmout na drážním trhu pozici silného partnera v oblasti těžké kolejové mechanizace. Vozový park Hrochostroje čítá 10 specializovaných strojů jako jsou podbíječky pro směrovou a výškovou úpravu kolejí a výhybek, štěrkové pluhy pro úpravu štěrkového lože, čističky kolejového lože s následným odvozem vytěženého materiálu a 2 lokomotivy.

Co nás odlišuje

Na našich lidech nám opravdu záleží

Naší největší komparativní výhodou je firemní kultura, která podporuje a dále rozvíjí lidský potenciál všech zaměstnanců. Výsledným produktem tohoto pojetí je pak identifikace pracovního kolektivu s podnikovými cíli, což výrazně přispívá ke spokojenosti zákazníka.

Volné pozice

Jak šel čas

Mladá společnost se silnou historií

Člen holdingu Enteria

člen skupiny enteria

Jsme součástí holdingu enteria

Od roku 2008 tvoříme jeden z pevných základů stavebního holdingu enteria, který jsme v tomto roce pomáhali založit. Holding enteria spojuje české stavební společnosti s ročním obratem 7,6 mld. Kč a 1200 zaměstnanci. Společně tvoříme naši skvělou Velkou Partu. 

Více o enterii

Aktuality

Co je u nás nového

Změnit používání Cookies.