Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com O nás | Hrochostroj a.s.

Profil firmy

BEZPEČNOST, KVALITA, RYCHLOST

Více o Hroschostroj

2015

rok založení

350

roční obrat v mil. Kč

120+

zaměstnanců

Kdo jsme

Odborníci na těžkou kolejovou techniku

Společnost Hrochostroj, založená v roce 2015, je dynamicky se rozvíjející firmou specializující se na údržbu a obnovu železniční infrastruktury.

Vozový park Hrochostroje čítá 10 specializovaných strojů jako jsou podbíječky pro směrovou a výškovou úpravu kolejí a výhybek, štěrkové pluhy pro úpravu štěrkového lože, čističky kolejového lože s následným odvozem vytěženého materiálu a 2 lokomotivy. Chceme zdůraznit i zásadní prvek našeho týmu a to jsou odborníci na svařování kolejnic pomocí termitu.

Jako součást holdingu enteria jsme zavázáni k poskytování spolehlivých a kvalitních služeb, s cílem stát se uznávaným lídrem v oblasti těžké kolejové mechanizace.

Co nás odlišuje

Na našich lidech nám opravdu záleží

Naší největší komparativní výhodou je firemní kultura, která podporuje a dále rozvíjí lidský potenciál všech zaměstnanců. Výsledným produktem tohoto pojetí je pak identifikace pracovního kolektivu s podnikovými cíli, což výrazně přispívá ke spokojenosti zákazníka. Jsme hrdí na to, že můžeme díky skvělé partě přispívat k bezpečnosti a plynulosti železniční dopravy v České republice.

Volné pozice

Jak šel čas

Mladá společnost se silnou historií

Člen holdingu Enteria

člen skupiny enteria

Jsme součástí holdingu enteria

Od roku 2015 tvoříme jeden z pevných základů stavebního holdingu enteria.

Holding enteria spojuje české stavební společnosti s ročním obratem téměř 10 mld. Kč a 1 400 zaměstnanci. Společně tvoříme naši skvělou Velkou Partu. 

Více o enterii

Aktuality

Co je u nás nového

Změnit používání Cookies.